0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International Clubs
UEFA Champions League, Knockout stage
Manchester City FC
-
-
Olympique Lyonnais
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Iran
لیگ برتر خلیج فارس
استقلال تهران
-
-
پیکان
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Tractor Sazi Tabriz FC
-
-
Machine Sazi Tabriz
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
GOL Gohar Sirjan FC
-
-
Persepolis FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
پارس جنوبی جم
-
-
فولاد خوزستان
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
فولاد سپاهان
-
-
پدیده مشهد
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
FC Nassaji Mazandaran
-
-
ذوب آهن
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Saipa FC
-
-
Naft Masjed Soleyman FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Sanat Naft Abadan FC
-
-
Shahin Bushehr FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Russia
Premier League
CSKA Moscow
-
-
FK Tambov
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Rostov
-
-
FK Zenit ST Petersburg
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Dinamo Moscow
-
-
SK Rotor Volgograd
inprogress
۱۷:۰۰
FK Rubin Kazan
-
-
FK Ural Yekaterinburg
inprogress
۱۷:۰۰
FK Lokomotiv Moscow
-
-
FC Krasnodar
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Belgium
First Division A
KRC Genk
-
-
Oud-Heverlee Leuven
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Royal Charleroi SC
-
-
KV Oostende
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
KAA Gent
-
-
KV Kortrijk
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
KRC Genk
-
-
Royal Antwerp FC
Cancelled
۱۹:۰۰
Royal Charleroi SC
-
-
KV Kortrijk
Cancelled
۲۱:۳۰
KAA Gent
-
-
ST Truidense VV
Cancelled
۲۱:۳۰
Saudi Arabia
Saudi Professional League
AL Adalh FC
-
-
AL Hilal (KSA)
بازی شروع نشده است
۲۰:۲۵
AL Nassr FC
-
-
AL Wehda FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۲۰
AL Taawoun FC
-
-
Damac FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
AL Faisaly FC
-
-
AL Ahli Saudi FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۰
Korea Republic
K-League 1
Ulsan Hyundai FC
۲
۰
Pohang Steelers
Finished
۱۴:۳۰
Suwon Bluewings
۱
۳
Jeonbuk Hyundai Motors
Finished
۱۴:۳۰
FC Seoul
۲
۱
Sangju Sangmu Phoenix
Finished
۱۴:۳۰
China
Chinese Super League
Shandong Luneng
۲
۰
Shenzhen FC
Finished
۱۴:۳۰
Croatia
1. HNL
HNK Rijeka
-
-
HNK Sibenik
بازی شروع نشده است
۲۰:۲۵
NK Osijek
-
-
NK Slaven
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۵
Japan
J.League
Consadole Sapporo
۱
۶
Kawasaki Frontale
Finished
۰۹:۳۰
Oita Trinita
۱
۰
Yokohama F Marinos
Finished
۱۴:۰۰
FC Tokyo
۱
۰
Nagoya Grampus
Finished
۱۴:۳۰
Kashiwa Reysol
۱
۳
Cerezo Osaka
Finished
۱۴:۳۰
Vegalta Sendai
۰
۰
Shimizu S-Pulse
Finished
۱۳:۳۰
Urawa Red Diamonds
۱
۰
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۳۰
Yokohama FC
۴
۲
Shonan Bellmare
Finished
۱۳:۳۰
Sagan Tosu
-
-
Gamba Osaka
Cancelled
۱۴:۳۰
Egypt
Premier League
Zamalek SC
-
-
Misr Lel Makasa
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Kuwait
Premier League
AL Kuwait SC
-
-
AL Nasr SC
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Slovakia
Superliga
FC Dac 1904 Dunajska Streda
-
-
FC Nitra
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Spartak Trnava
-
-
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
-
-
SK Slovan Bratislava
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
AS Trencin
-
-
MSK Zilina
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FK Senica
-
-
MFK Zemplin Michalovce
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
MFK Ruzomberok
-
-
SKF Sered
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie B
America FC MG
۱
۱
Operario Ferroviario EC PR
Finished
۰۲:۴۵
AA Ponte Preta SP
۳
۳
EC Vitoria BA
Finished
۰۴:۰۰
Parana Clube PR
۳
۱
EC Juventude RS
Finished
۰۵:۰۰
Botafogo FC SP
-
-
Guarani FC SP
inprogress
۱۸:۳۰
Australia
A-League
Sydney FC
۱
۲
Western United FC
Finished
۱۱:۳۰
Uruguay
Primera Division, Apertura
Montevideo City Torque
۱
۲
Danubio FC
Finished
۰۱:۰۰
Liverpool Montevideo
-
-
Atletico Fenix Montevideo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CA River Plate
-
-
Club Nacional De Football
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Iceland
4 deild, Group D
Smari
۳
۲
Arborg
Finished
۰۰:۳۰
Midas
-
-
Hviti Riddarinn
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
Norway
Eliteserien
Sarpsborg 08
-
-
Molde FK
inprogress
۱۸:۳۰
Norway
Toppserien, Women
Klepp
-
-
Roea
inprogress
۱۷:۳۰
Arna-Bjornar
۲
۱
Lyn
Finished
۱۵:۳۰
Avaldsnes
-
-
LSK Kvinner
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Ecuador
LigaPro Primera A, First stage
Deportivo Cuenca
۱
۱
Guayaquil City FC
Finished
۰۲:۳۰
Barcelona SC
۱
۰
Orense SC
Finished
۰۴:۴۵
Estonia
Premium Liiga
Tallinna JK Legion
-
-
Nomme Kalju FC
inprogress
۱۷:۳۰
Viljandi JK Tulevik
-
-
Paide Linnameeskond
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Norway
2nd Division, Group 1
Alta IF
۴
۱
Senja
Finished
۱۶:۳۰
Kvik Halden FK
-
-
Fredrikstad FK
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Moss FK
۰
۱
Floro
Finished
۱۵:۳۰
Finland
Veikkausliiga
HJK Helsinki
-
-
FC Honka
inprogress
۱۸:۳۰
Tampereen Ilves
-
-
Seinajoen JK
inprogress
۱۸:۳۰
Sweden
Superettan
Osters IF
-
-
IK Brage
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Dalkurd FF
-
-
Halmstads BK
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
GIF Sundsvall
-
-
Gais
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Mexico
Liga MX, Apertura
Puebla FC
۰
۱
CF Pachuca
Finished
۰۷:۰۰
Scotland
Premiership
Hibernian FC
-
-
Motherwell FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Ross County
-
-
Dundee United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Celtic Glasgow
-
-
Aberdeen FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Hamilton Academical FC
-
-
ST Mirren
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Kilmarnock FC
-
-
ST Johnstone FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Norway
2nd Division, Group 2
Nardo
۳
۳
Fram Larvik
Finished
۱۶:۳۰
Notodden FK
-
-
Flekkeroy
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Arendal
-
-
Bryne FK
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Vard Haugesund
-
-
Asker
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Sweden
Allsvenskan
Orebro SK
-
-
Djurgardens IF
inprogress
۱۷:۳۰
Paraguay
Primera Division, Apertura
Sportivo Luqueno
۲
۲
SOL De America
Finished
۰۲:۳۰
Ireland
Premier Division
Finn Harps
-
-
Bohemians Dublin
inprogress
۱۷:۳۰
Shelbourne FC
-
-
Derry City
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Bulgaria
First Professional League
PFC Lokomotiv Plovdiv
-
-
Pofc Botev Vratsa
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
FC Arda Kardzhali
-
-
PFC Levski Sofia
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Australia
Gold Coast Veto League 1
Musgrave
۰
۰
Kingscliff
Finished
۱۰:۳۰
Australia
Gold Coast Premier League
Nerang
۰
۲
Robina City
Finished
۱۰:۳۰
Surfers Paradise
۱
۱
Southport SC
Finished
۰۹:۳۰
Japan
J.League 2
Matsumoto Yamaga FC
۱
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۱۳:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۲
۱
FC Machida Zelvia
Finished
۱۴:۳۰
Fagiano Okayama
۱
۰
Niigata Albirex
Finished
۱۴:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Newcastle United Jets FC
۴
۴
C. Coast Mariners
Finished
۰۸:۳۰
Hills United FC Brumbies
۲
۵
NSW Spirit
Finished
۱۰:۰۰
Blacktown Spartans
-
-
SD Raiders FC
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
FC Iserlohn
۲
۳
Rot Weiss Ahlen
Finished
۱۴:۱۵
SK Rapid Wien
-
-
FC Slovan Liberec
inprogress
۱۸:۳۰
AFC Dunarea 2005 Calarasi
۰
۴
FC Farul Constanta 1920
Finished
۱۲:۳۰
Eintracht Stadtallendorf
-
-
KSV Baunatal
inprogress
۱۷:۰۰
SV Stripfing
۰
۱
FC Stadlau
Finished
۱۳:۰۰
SSVg Velbert
-
-
RW Oberhausen
Finished
۱۶:۳۰
CS Soimii Lipova
۱
۴
Ripensia Timisoara
Finished
۱۲:۳۰
KS Gornik Polkowice
۱
۵
Miedz Legnica
Finished
۱۳:۳۰
1. FC Wulfrath
۴
۶
Cronenberger SC
Finished
۱۳:۳۰
MKS Chojniczanka Chojnice
۲
۰
Bytovia Bytow
Finished
۱۳:۳۰
Admira Wacker II
-
-
SKN St. Polten II
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
VV Katwijk
۱
۱
VV Sint Bavo
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Steele 03/​09
-
-
SpVg Schonnebeck 1910
inprogress
۱۷:۳۰
SG Rot-Weiss Frankfurt
-
-
SV Zeilsheim
inprogress
۱۷:۳۰
Fc Basara Mainz
-
-
Turk Gucu Friedberg
inprogress
۱۷:۳۰
VV Katwijk
-
-
SV Alphense Racing Club
inprogress
۱۸:۰۰
Swindon Town
-
-
Coventry City
inprogress
۱۸:۳۰
Sw Dusseldorf
-
-
SC Velbert
inprogress
۱۸:۳۰
NAC Breda
-
-
ADO Den Haag
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SCO Angers
-
-
AS Saint-Etienne
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
1. SC Feucht
-
-
ASV Zirndorf
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
روین
-
-
AF Bobigny
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
NK Maribor
-
-
ND Gorica
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SV Gonsenheim
-
-
Fc Speyer 09
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
1. Wiener Neustadter SC
-
-
SC Ortmann
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SC St Margarethen An Der Raab
-
-
USC SONNHOFEN
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Slovenia
1. Slovenska Mladinska Liga
Ns Mura
۲
۳
Nk Brinje Grosuplje
Finished
۱۵:۳۰
NK Maribor Branik
-
-
ND Ilirija 1911
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Korea Republic
K-League 2
Ansan Greeners FC
۰
۰
Jeonnam Dragons
Finished
۱۴:۳۰
FC Anyang
۲
۱
Bucheon FC 1995
Finished
۱۵:۳۰
Morocco
Botola
Raja Casablanca Athletic
-
-
Rapide Club Oued Zem
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Olympique Club of Khouribga
-
-
Ittihad Tanger
بازی شروع نشده است
۰۱:۳۰
Moghreb Athletic De Tetouan
-
-
Hassania Union Sport Agadir
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
OCS Olympique De Safi
-
-
CA Youssoufia Berrechid
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Mongolia
First League
Tuv Buganuud
۲
۰
Dmu
Finished
۱۵:۳۰
Aldariin Daichid
۲
۳
Deren Ii
Finished
۰۹:۳۰
Bch Lions
۴
۰
Khoromkhon FC
Finished
۱۲:۳۰
Czech Republic
Divize E
FK Novy Jicin
۱
۰
FK Fotbal Trinec B
Finished
۱۲:۴۵
SK Hranice
-
-
FK Kozlovice
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Australia
U20 NSW Premier League
Apia Leichhardt Tigers
۱
۲
Western Sydney Wanderers Fc
Finished
۱۱:۳۰
Mt Druitt Town Rangers Fc
-
-
Rockdale Illinden
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
Australia
Brisbane Capital League 1 Reserve
Annerley
۱
۲
AC Carina Reserves
Finished
۱۰:۳۰
Australia
Gold Coast Premier League Reserve
Surfers Paradise
۲
۳
Southport Reverse
Finished
۰۷:۱۵
Nerang Reserves
-
-
Robina City Reverse
inprogress
۰۸:۱۵
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
FC Carl Zeiss Jena
۱
۱
SV Babelsberg 03
Finished
۱۶:۳۰
Chemnitzer FC
-
-
FC Viktoria 1889 Berlin
inprogress
۱۸:۳۰
Hertha BSC II
۳
۱
1. FC Lokomotive Leipzig
Finished
۱۶:۳۰
FC Energie Cottbus
۱
۲
SV Lichtenberg 47
Finished
۱۶:۰۰
FSV Optik Rathenow
۰
۲
ZFC Meuselwitz
Finished
۱۶:۰۰
Bischofswerdaer FV 1908
۲
۰
VfB Auerbach 1906
Finished
۱۶:۰۰
FSV 63 Luckenwalde
۱
۰
VfB Germania Halberstadt
Finished
۱۶:۰۰
Berliner AK 07
۳
۲
FSV Union Furstenwalde
Finished
۱۶:۰۰
BSG Chemie Leipzig
-
-
BFC Dynamo
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
South Africa
Premier League
Polokwane City
-
-
Kaizer Chiefs
inprogress
۱۸:۰۰
Amazulu
۰
۰
Baroka FC
Finished
۱۶:۰۰
Stellenbosch FC
۱
۰
Lamontville Golden Arrows
Finished
۱۶:۰۰
Orlando Pirates
-
-
Bidvest Wits
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Poland
Puchar Polski
Unia Skierniewice
-
-
Widzew Lodz
inprogress
۱۸:۳۰
Karpaty Krosno
-
-
Stal Mielec
inprogress
۱۸:۳۰
Stal Rzeszow
-
-
Podbeskidzie Bielsko-Biala
inprogress
۱۸:۳۰
Czech Republic
Krajsky prebor
FC Kurim
۰
۱
FK Mutenice
Finished
۱۲:۴۵
FC Svratka Brno
۴
۲
FC Moravsky Krumlov
Finished
۱۲:۳۰
FC Boskovice
۲
۰
Fk Banik Ratiskovice
Finished
۱۳:۰۰
Tj Sokol Kralovice
۳
۱
FK Dukla Jizni Mesto
Finished
۱۳:۰۰
Fc Slavoj Vysehrad B
-
-
Treboradice
Finished
۱۶:۳۰
Australia
U20 Western Australian Premier League
Gwelup Croatia Sc
۱
۲
Perth SC
Finished
۰۹:۳۰
Serbia
U19 Serbian League
Mladost Lucani
۰
۱
FK Vojvodina Novi Sad
Finished
۱۳:۳۰
Finland
Kakkonen, Group A
Espoon Palloseura
-
-
Kiffen
inprogress
۱۷:۳۰
Slovakia
1. League, Women
FC Nitra
-
-
FC Spartak Trnava
inprogress
۱۷:۳۰
Bosnia & Herzegovina
Premijer Liga
FK Sloboda Tuzla
-
-
FK Zeljeznicar
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Mladost Doboj Kakanj
-
-
FK Tuzla City
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Velez Mostar
-
-
FK Krupa
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Russia
Zone Ural/Western Siberia
Fk Ilpar Ilyinsky
۳
۲
Fc Prikamie
Finished
۱۳:۳۰
Tobol Kurgan
-
-
Irtysh-D Omsk
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Spartak Tuimazy
-
-
Sshor Zvezda Perm
inprogress
۱۷:۳۰
Serbia
Srpska Liga, Belgrade
FK Sindelic Beograd
۰
۱
Crvena Zvezda Mali Mokri Lug
Finished
۱۲:۳۰
Fk Gsp Polet Dorcol
۱
۶
FK Teleoptik
Finished
۱۳:۳۰
Australia
West State League Division 1
Ashfield SC
۱
۴
Uwa Nedlands FC
Finished
۱۱:۳۰
Armenia
Premier League
اف سی وان
-
-
FC Gandzasar Kapan
inprogress
۱۸:۰۰
Kazakhstan
Premier League
Kairat Almaty
-
-
Shakhtyor Karagandy
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Ordabasy
-
-
Taraz
Cancelled
۱۶:۳۰
Tobol Kostanay
-
-
Zhetysu Taldykorgan
Cancelled
۱۶:۳۰
Kaisar Kyzylorda
-
-
Okzhetpes Kokshetau
Cancelled
۱۶:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Centre
Atsv Stadl-Paura
-
-
SV Ried II
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SC Weiz
-
-
SC Kalsdorf
Cancelled
۲۰:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Tirol
FC Wacker Innsbruck II
-
-
FC Kitzbühel
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Kufstein
-
-
SV Telfs
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
SC Imst 1933
-
-
SV Worgl
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Russia
Rostov Region Championship
Fk Bataiysk-2018
-
-
Rostselmash-m Rostov On Don
inprogress
۱۸:۳۰
Ska-2-Dgtu Rostov On Don
-
-
Af-ponedelnika Vodopadny
inprogress
۱۸:۳۰
Akhlamov Novoprimorskiy
-
-
Chayka M Peschanokopskoe
inprogress
۱۸:۳۰
Russia
PFL, Group 2
FK Kolomna
-
-
FC Murom
inprogress
۱۸:۳۰
Sweden
Division 2, Sodra Svealand
Assyriska IF I Norrkoping
-
-
Arameiska-Syrianska
inprogress
۱۸:۳۰
Finland
Kakkonen, Group C
Kemi City FC
-
-
Oulun Luistinseura
inprogress
۱۸:۳۰
Ireland
First Division
Shamrock Rovers II
-
-
Wexford
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Slovakia
3. Liga
1. FC Tatran Presov
-
-
MFk Sobrance
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
SK Odeva Lipany
-
-
Msk Tesla Stropkov
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
FK Slovan Duslo Sala
-
-
FK Slovan Galanta
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
OFK Malzenice
-
-
Ok Castkovce
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Hungary
NB I
Paksi FC
-
-
Ujpest FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Zalaegerszeg TE
-
-
Fehervar FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۵
Slovenia
3. SNL
NK Ziri
-
-
NK Sencur
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Latvia
Virsliga
FK Metta / LU
-
-
Riga FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Serbia
Superliga
FK Indjija
-
-
FK Napredak Krusevac
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Novi Pazar
-
-
FK Javor Ivanjica
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Radnik Surdulica
-
-
FK Partizan
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Zlatibor Cajetina
-
-
FK Cukaricki
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Radnicki Nis
-
-
FK Macva Sabac
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Austria Amateur
Eliteliga Vorarlberg
FC Wolfurt
-
-
Schwarz Weiss Bregenz
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SC Austria Lustenau (A)
-
-
RW Rankweil
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Rotenberg
-
-
FC Lauterach
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Peru
Primera Division, Apertura
Ayacucho FC
-
-
Sport Huancayo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
EM Deportivo Binacional
-
-
Academia Cantolao
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
UTC De Cajamarca
-
-
Universidad Cesar Vallejo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Carlos Mannucci
-
-
Deportivo Llacuabamba
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Cusco FC
-
-
Sport Boys Association
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Deportivo Municipal
-
-
Club Sportivo Cienciano
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Atlético Grau
-
-
Alianza Universidad De Huanuco
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FBC Melgar
-
-
FC Carlos Stein
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sporting Cristal
-
-
Alianza Lima
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Universitario De Deportes
-
-
CD Usmp
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Salzburg
FC Pinzgau Saalfelden
-
-
SV Austria Salzburg
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
North Macedonia
1. MFL
FK Rabotnicki Skopje
-
-
FK Belasica Strumica
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Tunisia
Ligue 1
Club S Hammam-Lif
-
-
US Ben Guerdene
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Etoile Sportive DU Sahel
-
-
Esperance Sportive De Tunis
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Iceland
Urvalsdeild
Valur Reykjavik
-
-
KA Akureyri
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
IA Akranes
-
-
Fylkir Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Russia
Zone Moskovskaya Oblast, Group A
Legion Ivanteyevka
-
-
Fc Znamya 2 Noginsk
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Rakvere JK Tarvas
-
-
Voru FC Helios
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Serbia
Srpska Liga, Zapad
Fk Takovo
-
-
FK Sloboda Uzice
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie C, Group B
Tombense FC MG
-
-
EC Sao Jose RS
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Russia
PFL, Group 1
Anzhi Makhachkala
-
-
SKA Rostov-On-don
inprogress
۱۸:۰۰
Georgia
National League 3
FC Bakhmaro Chokhatauri
-
-
FC Kolkheti-1913 Poti
inprogress
۱۸:۰۰
Brazil
Sergipano, Final Round
CS Sergipe SE
۰
۰
AD Confianca SE
Finished
۰۱:۱۵
Estonia
Meistriliiga Women
JK Tulevik JA Suure-Jaani Unitedi Un
۳
۰
FC Lootos Polva
Finished
۱۵:۳۰
FC Flora Tallinn
-
-
Tartu JK Temmeka
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Australia
Gold Coast Veto League 1 Reserve
Runaway Bay Reverse
-
-
Tweed United Reserves
inprogress
۰۸:۱۵
Simulated Reality League
K-League 1 SRL
Suwon Bluewings (SRL)
۱
۲
Jeonbuk Hyundai Motors (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
FC Seoul (SRL)
۰
۰
Sangju Sangmu Phoenix (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Ulsan Hyundai FC (SRL)
۳
۱
Pohang Steelers (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Australia
West State League Division 1, Reserve
Ashfield SC Reserves
-
-
UWA Nedlands FC Reserves
inprogress
۰۹:۳۰
Simulated Reality League
Russia Premier League SRL
FK Dinamo Moscow Srl
۰
۰
SK Rotor Volgograd Srl
Finished
۰۹:۳۰
FK Rubin Kazan Srl
۲
۱
FK Ural Yekaterinburg Srl
Finished
۰۹:۳۰
CSKA Moscow Srl
۳
۱
FK Tambov Srl
Finished
۰۹:۳۰
FK Lokomotiv Moscow Srl
۱
۱
Krasnodar Srl
Finished
۰۹:۳۰
FK Rostov Srl
۰
۱
FK Zenit ST Petersburg Srl
Finished
۰۹:۳۰
Simulated Reality League
China Super League SRL
Shandong Luneng Srl
۵
۱
Shenzhen FC Srl
Finished
۱۱:۳۰
Dalian Professional FC Srl
۲
۱
Guangzhou R&f FC Srl
Finished
۱۱:۳۰
Russia
Zone Moskovskaya Oblast, Group B
FC Balashikha
۸
۱
Sdyusshor Bronnitsy
Finished
۱۳:۳۰
Zorkiy-2 Krasnogorsk
-
-
FC Lobnya
inprogress
۱۸:۳۰
FK Kraskovo
-
-
Fc Egorievsk
inprogress
۱۸:۳۰
SSH Saturn Ramenskoye
-
-
Fc Avangard Elektrostal
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
International Clubs
Club Friendly Games, Women
Sturm Graz Ii
۵
۰
Luv Graz/Dfc Leoben
Finished
۱۳:۳۰
Olympique Lyon
-
-
یونتوس اف سی بانوان
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Finland
Ykkonen, Women
FC Sport Juniorit
۰
۶
P-iirot
Finished
۱۳:۳۰
Russia
Zone North-West
Spbkls
۰
۲
Khimik Koryazhma
Finished
۱۳:۳۰
Dinamo St Petersburg
-
-
Karelia Region Team
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Russia
Moscow Region Championship
FK Gorky-2 Odintsovo
۴
۱
FC Odintsovo
Finished
۱۳:۳۰
SSH Vybor-Odintsovo
۷
۱
Volokolamsk
Finished
۱۳:۳۰
FK Pavlovskiy Posad
-
-
Olympik Mytishchi
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Olimp Fryazino
۴
۰
Zvezda Lyubertsy
Finished
۱۳:۳۰
Fssh Vostok-elektrostal
۴
۳
Tonar Gubino
Finished
۱۳:۳۰
Argent Al Yans-zvezda Zvenigorod
-
-
SK Khimik Klin
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Russia
Republic of Tatarstan Cup
Fc Groza Kazan
۰
۱۴
Smena Kazan
Finished
۱۵:۳۰
Aiya Kazan
-
-
Dush Vahit. Rayona-Kazan
Finished
۱۶:۳۰
Savinovo Kazan
-
-
Everest - Vysokaya Gora
inprogress
۱۷:۳۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Tek United
-
-
Tolka Rovers AFC
inprogress
۱۸:۰۰
Drumcondra FC
-
-
Kilnamanagh AFC
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Germany Amateur
Landespokal Hessen
FC Giessen
-
-
TSV Steinbach 1921
Finished
۱۶:۳۰
Czech Republic
Cup
FC Chomutov
-
-
Povltavska FA
inprogress
۱۷:۰۰
Finland Amateur
3 Division West Group A
Peimari Utd
-
-
Tove
inprogress
۱۷:۳۰
Lithuania
I Lyga
FK Atmosphere
-
-
Hegelmann Litauen
inprogress
۱۷:۳۰
Hungary
NB I, Women
Ferencvarosi TC
-
-
Szent Mihaly SE
inprogress
۱۷:۳۰
Simulated Reality League
UEFA Champions League SRL
Manchester City Srl
-
-
Olympique Lyonnais Srl
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Romania
Liga 1, Relegation round
ACS Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
-
-
FC Dinamo Bucuresti 1948
Cancelled
۱۷:۳۰
Russia
PFL, Group 3
Sokol Saratov
-
-
FC Kvant Obninsk
inprogress
۱۷:۳۰
FK Salyut Belgorod
-
-
FC Strogino Moscow
inprogress
۱۸:۳۰
FC Avangard Kursk
-
-
Khimik-Arsenal Tula
inprogress
۱۸:۳۰
Finland
Ykkonen
FC Ktp Kotka
-
-
Vaasan Palloseura
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Musan Salama
-
-
AC Oulu
inprogress
۱۸:۳۰
Georgia
Womens League
Wfc Lanchkhuti
-
-
WFC Kolkheti Khobi
inprogress
۱۸:۰۰
Brazil
Campeonato Paraibano, Playoffs
Treze FC PB
-
-
Campinense PB
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید